Lekarze

Nasz zespół:

img_2295

Lek. wet. Ksenia Szymańska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.

Obecnie w trakcie specjalizacji Choroby psów i kotów w Olsztynie.

Prywatnie właścicielka czarno-białej kotki Hani.

img_2259

Lek. wet. Agnieszka Netzel

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, przyjmuje nie tylko psy i koty, ale również gryzonie i króliki.

O leczeniu zwierząt marzyła od dzieciństwa, dlatego już na studiach pomagała w lecznicach przy przyjmowaniu Pacjentów.

Szlify diagnozowania gryzoni i królików zdobywała pod okiem dr hab. Wojciecha Bieleckiego.

Prywatnie opiekunka dwóch psów i dwóch kotów, uwielbia kryminały i jazdę na nartach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lek. wet. Ewa Chomutowska

choroby zwierząt nieudomowionych

Ukończyła studia Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.

Pani doktor zaprasza na swoje dyżury nie tylko psy i koty, ale także wszelką egzotykę: króliki, gryzonie, ptaki i gady.

Prywatnie właścicielka psa Pączka i żółwia stepowego Zupy.

kat-kraszewska

Lek. wet. Katarzyna Kraszewska

kardiologia, pulmonologia, interna

Od początku studiów jej marzeniem było zostać kardiologiem. Podczas studiów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie każdą wolną chwilę spędzała w gabinecie kardiologicznym pod czujnym okiem dr n. wet Magdaleny Garncarz, potem również lek.  wet. Rafała Niziołka. Podczas studiów odbyła staż w Pracowni Kardiologii Katedry Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów UP we Wrocławiu u prof. dr hab. Urszuli Pasławskiej i dr n. wet. Agnieszki Noszczyk-Nowak. Od wielu lat opiekuje się pacjentami kardiologicznymi wraz z dr Niziołkiem. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologów Weterynaryjnych (ESVC) oraz autorką wielu publikacji naukowych. Jej specjalnością są zaburzenia rytmu serca i interpretacja zapisu ekg. Wykonuje kompletne badania kardiologiczne, echo serca, EKG, badanie Holtera. Dodatkowo specjalizuje się w diagnostyce kardiologicznej najmniejszych i najtrudniejszych pacjentów przychodni – szczurów, chomików, szynszyli, królików i fretek. Ma bardzo duże doświadczenie w ocenie tych maleńkich serc. W wolnym czasie uwielbia podróże, pływanie na żaglach i dobrą muzykę. Prywatnie właścicielka suczki Mani.

rafal-kraszewski

Lek. wet. Lek. wet. Rafał Kraszewski

chirurgia

Specjalista chirurgii psów i kotów. W naszej przychodni konsultuje przypadki wymagające pomocy chirurga oraz wykonuje samodzielnie zabiegi chirurgiczne oraz torakochirurgiczne.

Jego pasja to podróżowanie. Prywatnie właściciel suczki Mani.

zdjęcie1 (3)

Lek. wet. Krzysztof  Szlufik

USG

Absolwent SGGW w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego, a także autor licznych publikacji i doniesień konferencyjnych. Obszary zainteresowań: ultrasonografia, diagnostyka obrazowa, mikro CT, interna, chirurgia miękka i ortopedia.
Prywatnie pasjonat motoryzacji, sprzętu IT oraz gier komputerowych, któremu niestraszne są nowoczesne technologie stosowane w medycynie.

andrzej-zarajczyk

Lek. wet. Andrzej Zarajczyk

choroby psów i kotów, badania USG

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie, od 2013 roku specjalista chorób psów i kotów. Lekarz z długoletnim doświadczeniem, przyjmuje pacjentów w dużych lecznicach weterynaryjnych na terenie Warszawy i okolic. Ma dużą praktykę w badaniach USG, które przeprowadza w naszej Przychodni na nowoczesnym sprzęcie. Wśród zainteresowań zawodowych główne miejsce zajmują choroby wewnętrzne zwierząt towarzyszących. Prywatnie właściciel 2 psów dalmatynki Certy i mieszańca Szprotki, zapalony wędkarz.