O nas

 

IMG_2732 (3)

 

Akcja sterylizacji Marzec 2017 r

Jak co roku nasza Przychodnia Weterynaryjna Toris bierze udział w Akcji Sterylizacji Marzec 2017.

Zapraszamy wszystkie koty i kotki na wizytę kwalifikującą do zabiegu.

Poniżej link do szczegółów akcji:

http://akcjasterylizacji.pl/

img_2295

SZKOLENIE PSÓW WIOSNA 2017 r

 

18 Marca 2017 r, o godz.: 10.00 rusza kolejna edycja SZKOLENIA PSÓW

ZAPRASZAMY :)

REJESTRACJA (1)

Na Waszą prośbę Nasza Przychodnia Weterynaryjna TORIS jest czynna także w

NIEDZIELĘ w godz.: 9.00 – 12,00

Zapraszamy :)

NOWOŚĆ 2016  – tego jeszcze nie było ;)

Socjalizacja psów dorosłych.

   7df6fd_0779632034de439ea494727591b4f0219a69fd4f533dc30701102a788e70aa25

 

Spotkania socjalizacyjne przeznaczone są dla wszystkich chętnych!

Zapraszamy psy małe i duże, oazy spokoju i nerwusy – dla każdego znajdzie się miejsce. Jeśli Twój pies nie ma problemów przebywając z innymi psami – doskonale! – będzie mógł utrwalać te umiejętności i pomoże innym czworonożnym koleżankom i kolegom w pokonywaniu ich trudności. Jeśli natomiast spotkania z innymi psami stanowią problem – pies jest lękliwy lub nerwowy – tutaj nabierze nowych umiejętności społecznych i z czasem będzie czuł się zdecydowanie pewniej. Dzięki temu Wasze codzienne życie stanie się łatwiejsze! Na udziale w spotkaniach korzystają zrówno psy jak i ludzie. Właściciele uczą się psiego języka i obserwują poczynania swojego pupila w grupie, a psy poznają i utrwalają zasady przebywania z ludźmi i innymi psami w spokojny i zrównoważony sposób. Więcej szczegółów w zakładce Szkolenia – zapraszamy :)

Akcja sterylizacja 2015 rok

akcja sterylizacja złoty partner

 Z radością informujemy, iż nasza przychodnia jak co roku bierze udział w tym wydarzeniu! 

Przychodnia weterynaryjna TORIS rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2013 roku.

Na prężnie rozwijającej się Białołęce przybywa nowych mieszkańców, którzy poszukują profesjonalnej opieki dla swoich czworonożnych przyjaciół. Naszym celem jest świadczenie usług weterynaryjnych dla zwierząt towarzyszących – głównie psów i kotów, ale zapraszamy również szczury, króliki, myszy, chomiki, a także inne zwierzęta egzotyczne.

Każdy pacjent jest dla nas ważny i traktujemy go z uwagą, otaczamy opieką i troską. Staramy się by zwierzę czuło się u nas bezpiecznie, dlatego też niesiemy pomoc w przyjaznej i miłej atmosferze oraz komfortowych wnętrzach. Przychodnia obecnie składa się z wygodnej recepcji, dwóch gabinetów internistycznych, sali operacyjnej i sali pooperacyjnej, gdzie pacjenci w ciszy i spokoju dochodzą do siebie po zabiegach.

Chcąc otoczyć Państwa pupili kompleksową opieką zapraszamy także do salonu psiej urody, gdzie oferujemy strzyżenie, trymowanie, kąpiele i inne zabiegi pielęgnacyjne. Prowadzimy też sklep zoologiczny, którego asortyment regularnie rozbudowujemy i organizujemy szkolenia dla psów z posłuszeństwa (więcej informacji w zakładce Szkolenia).

 Zapraszamy do nas z czworonogami!

Odwiedź nas  na facebooku

Uwaga kierowcy! Żyrafa na Ostródzkiej

1